Menu

Profil spoločnosti

Spoločnosť KPN REAL, spol. s r. o. je od roku 2005 držiteľom certifikátu kvality ISO 9001. Zamestnanci našej firmy sú vyškolení špičkovými odborníkmi svetových firiem na kvalitnú prípravu povrchov a následnú realizáciu povrchovej ochrany. Máme k dispozícií potrebné strojové vybavenie týkajúce sa protikoróznej povrchovej ochrany, ako aj prístroje potrebné na meranie kvality a čistoty pripraveného povrchu a náterov.

Do širokého spektra činnosti spoločnosti KPN REAL, spol. s r. o. patrí aj realizácia rôznych druhov podlahových systémov pre najrôznejšie využitie  od garáží po priemyselné haly s vysokými nárokmi na kvalitu, trvanlivosť a mechanickú odolnosť.


Pri realizácií povrchových úprav je dôležitá príprava povrchu a spôsob realizácie. 

Otryskávanie všetkých povrchov realizujeme pomocou najmodernejšej tryskacej techniky, samozrejmosťou je používanie sušeného tlakového vzduchu. Náterové systémy aplikujeme podľa požiadavky odberateľa a špecifikácie náterovej hmoty – od ručnej aplikácie cez nízkotlakové striekanie až po povrstvovanie vysokotlakým bezvzduchovým striekacím zariadením.

More in this category: « Referencie Verejné obstarávanie »
back to top

Kontaktné informácie

Liate podlahy - Kamenné koberce - Otryskávanie:
Mobil:
0904 322 222
E-mail: kubovic@kpnreal.sk
Mobil: 0902 362 361
E-mail: natery@kpnreal.sk

OPRAVY MATERIÁLOV